Výsledky turnaje Pivovar Pernštejn open

25.09.2016 08:38

Za krásného počasí se do Svítkova na první letošní turnaj sjelo 19 hráčů a jedna hráčka z celých Čech. V parádní atmosféře byla k vidění zajímavá utkání. Již v předkole na sebe narazili domácí hráči Ondřej Sotona a Jan Desenský, z výhry se radoval Ondra. Potom v prvním kole byl k vidění zápas dvou hráčů squashclubu Strahov, hráči trénují u nás, Pavla Trávníčka a Patrika Schneidera. Patrik zvítězil 3/1 a rozhodně to byl hezký squash. Rozhodně oživením byla účast talentovaného Ondry Jánské ze sousedního Hradce Králové, který bez větších zakolísání prošel s přehledem až do finále. Semifinálová utkání proběhla dle předpokladů. Do finále tak postoupili Patrik Schneider s Ondrou Jánským a poražení Filip Nosek a Aleš Hantl si zahráli o třetí místo. A že oba zápasy byly napínavé svědčí fakt, že se oba hrály na pět setů. V obou zápasech se projevila větší herní zkušenost Patrika a Filipa, kteří zvítězili 3/2.
Konečné pořadí : 1. místo Patrik Schneider, 2. místo Ondra Jánský,  3. místo Filip Nosek, 4. místo Aleš Hantl.
Z domácích hráčů se nejlépe umístil těsně za nejlepší desítkou Daniel Čech na 12. místě, na 13. místě Pavel Klema, na 14. místě Ondra Sotona, na 18. místě Honza Desenský a na 19. místě jediná žena mezi muži Terka Cibulková.
Děkujeme všem hráčům za předvedené výkony, vítězům blahopřejeme. Velký dík patří Pivovaru Pernštejn jako generálnímu partnerovi turnaje.