Po dalším turnaji ve Třech dvorech

18.11.2011 10:56

V sobotu 12.11. proběhl na kurtech ve Třech Dvorech u Kolína další turnaj kategorie "C" pod hlavičkou České asociace squashe. Na tomto turnaji se představlo trio našich hráčů v čele s nasazenou PĚTKOU turnaje a v současnosti 88. hráčem žebříčku Michalem Jirkou. Další kdo zasáhl do bojů byl Tomáš Tlustý aktuálně se pohybující na 186. místě a Ondřej Sotona figurující na 194. místě celorepublikového žebříčku.
Nesmyslnost dát pořadatelství turnaje kat. C, kam jezdí nejvíce hráčů ( zde 42 !!! ), do centra kde jsou pouze tři kurty znehodnotila již na počátku celý turnaj ... Nejlépe si s turnajem poradil Tomáš Tlustý, který po vítězství v prvním kole a následné prohře 2/3 a skrečích, v konečném pořadí obsadil velice slušné 16. místo !!! Ondra Sotona po nešťastné prohře v prvním kole a prohře 1/3 v prvním kole plate a skrečích skončil na 28. místě. Největším zklamáním byla prohra Michala Jirky v prvním kole s pozdějším finalistou ... V plate jednou vyhrál a jednou prohrál a opět nastoupily skreče utkání a konečné 22. místo. 

Na výsledcích se projevil velký vliv obrovského množství skrečovaných utkání ... Ale není se čemu divit když hrajete třeba v 9,30 dopoledne ... potom 16,30 odpoledne ... a další by jste měli hrát ve 20,30 ...

Někdo kompetentní by se měl zamyslet komu a kam je turnaj přidělen ...