Indoor golfová liga 2010 - propozice

02.12.2010 22:47

 

Vyhlašuje Indoor Golfová liga– jednotlivců

Indoor golfová liga ( IGL ) je soutěž určená golfistům všech výkonnostních kategorií a mohou se jí zúčastnit i golfisté bez handicapu a ZK. Hrajte golf i v zimě, připravte se na novou sezónu a zahrajte si s námi.

 

Propozice IGL 2010

SYSTÉM SOUTĚŽE    

Hraje se hra na rány jednotlivců. Hřiště vyhrává ten, který dosáhne nejnižšího počtu ran. V případě nerozhodného výsledku po ukončení kola bude přihlédnuto k počtu zahraných birdie, par, boogie …

ROZDĚLENÍ KATEGORIÍ + NASTAVENÍ ODPALIŠŤ

CHAMP            HCP 0 – 18
PROFI            
HCP 18,1 – 35,9
AMATÉR         
HCP 36, ZK, bez ZK
Ženy hrají vždy z dámských odpališť.
Muži a ženy hrají společně.

HŘIŠTĚ
Hraje se pouze na golfovém simulátoru ve Sportovním centru Svítkov.

PRAVIDLA
Hraje se podle pravidel golfu. Hráč povinen si nastavit odpaliště dle výše svého handicapu.  V případě zjištění nejasností a rozdílů bude hráči bez náhrady smazán výsledek na takto odehraném hřišti. Případné protesty nebo připomínky řeší soutěžní výbor. Rozhodnutí soutěžního výboru je konečné a není proti němu odvolání.

SOUTĚŽNÍ VÝBOR
Schneider Michael 

HRÁČI
Může hrát každý kdo se přihlásí a po odehrání soutěžního kola ( hřiště ), výsledek vytiskne a odevzdá podepsaný na recepci centra

TERMÍNY
Každé kolo IGL bude oznámeno na nástěnkách v centru. V každé jedné části bude pořadatelem určeno jedno hřiště  a termín, ve kterém mohou hráči hřiště odehrát. Hráč může odehrát hřiště během jednoho kola i několikrát, než bude plně spokojen se svým výsledkem.

POPLATKY
Za registraci v IGL NIC NEPLATÍTE !!! Platíte pouze za skutečně odehrané hodiny a to se SLEVOU !!!
Hráči jdoucí hrát ligu zaplatí POUZE 200,- Kč za hodinu !!! (ceníková cena je 250,-)

PŘIHLÁŠKY
Přihlášen do soutěže ( ligy ) je každý kdo odehraje vyhlášené hřiště v daném termínu a odevzdá vytisknutou a podepsanou skórkartu na recepci centra.

PRŮBĚH SOUTĚŽE
Po každém odehraném hřišti jsou hráči povinni vytisknout a předat vyplněnou a podepsanou skóre kartu na recepci centra. O pořadí v jednotlivém kole rozhoduje skóre na odehraném hřišti. Na každé kolo bude určeno pořadatelem hřiště a termín do kdy je možné toto hřiště odehrát.

VÝSLEDKY
Hráč může v daném termínu odehrát určené hřiště kolikrát bude chtít, než bude se svým výsledkem spokojen. Vítězem IGL se stane ten který bude mít nejlepší průměr svých umístění v jednotlivých kolech.

KONTAKT

e-mail: info@4sportschneider.cz

www.sportpardubice.cz

tel. recepce:   773 633 011   mob.: 775 352 003