ČTYŘI vítězství týmu mužů o ligovém víkendu !!!

31.10.2011 08:52

Ligový tým mužů v sestavě M.Jirka, T.Tlustý, M.Schneider, O.Sotona a T.Záhornický, absolvoval o víkendu 1. + 2. kolo ligové soutěže družstev ve squashi. V sobotu jsme zajížděli k nováčkovi soutěže do Rychnova n. Kněžnou. Zde jsme s přehledem zvítězili 4/0 na zápasy nad Turnovem. Trochu zamrzí výhra "pouze" 3/1 na utkání s Rychnovem, kdy Michael Schneider prohrál 2/3 a 9/11 v pátém setu ...
V neděli jsme vyjeli k meziměstskému i městskému derby do Hradce Králové. Tam na nás čekalo "céčko" domácích a tým IXI Pardubice. Tým IXI toto utkání znehodnotil tím, že k utkání přijel pouze se třemi hráči ... A snad i právě proto jsme IXI porazili 4/0 na zápasy, 12/0 na sety a body je škoda počítat. S domácím Hradcem jsme zvítězili 3/1 na zápasy, když Michael S. za rozhodnutého stavu trochu vypustil své utkání a prohrál 1/3 ... :-)
Celkově lze tedy říci, že se nám vstup do soutěže podařil a se čtyřmi vítězstvími ve čtyřech utkáních musíme být spokojeni !!!

Další velice důležitá utkání hrajeme na domácích kurtech ve Svítkově !!! V sobotu 19.11. od 10,00 hodin s Poděbrady a přímý souboj o první příčku s "béčkem" Hradce Králové v neděli 20.11. od 12,00. Dalším soupeřem tento den nám bude tým ze Třech Dvorů u Kolína.

Podpora diváků je vítána !!!