2. kolo neděle SBC Praha Chodov

24.10.2016 07:23 Nedělní výsledky jsou mnohem lepší než ty sobotní, ale na vítězství v utkání družstev to zatím nebylo. Již v plné sestavě čtyř hráčů bojovalo v Praze. Na čtyřce hrající junior Matyáš Smetana prohrál svá utkání shodně 0/3, když byl hodně limitovám strženým puchýřem na dlani ruky držící raketu. Na trojce hrající Michael Schneider v prvním utkání psychicky nezvládl "nesquash" svého soupeře 0/3, který nikdy nevěděl sám kam zahraje a pořád se někde motal a poskakoval. I tak se dá vyhrát ... Ve druhém utkání konečně narazil na squashistu a připsal si jasnou výhru 3/0. Na dvojce hrající Honza Desenský v prvním utkání zbytečně prohrál 1/3, soupeř byl k poražení. Ve druhém utkání to bylo ještě lepší, ale nechal si soupeře v pátém setu "utéct" a již se mu nepodařilo dotáhnout a vyhrát a podlehl 6/11 tedy 2/3. Nejlepší squash a výkony předvedla v neděli jednička teamu Daniel Čech !!! V prvním utkání, podle žebříčku s jasně lepším soupeřem, vedl 2/0 ! Potom dovolil soupeři vyrovnat na 2/2 a hrál se vyrovnaný pátý set. Zde za stavu 9/8 Dan netrefil vítězný úder, soupeř vyrovnal a potom zvítězil těsně a šťastně 9/11 a 2/3. Ve svém posledním utkání Dan soustředěnou a razantní hrou vystřílel nadějného juniora 3/1. Obzvláště mazácká poslední výměna, kdy si Dan chytil soupeře nekompromisně do stroku, byla završením jeho nedělních excelentních výkonů !!!

Další liga se hraje o víkendu 3.+4.12.2016 a v sobotu 3.12.od 12,00 se liga hraje na domácích kurtech ve Svítkově !!!